Pompa hamulcowa Lexus GS I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Lexus GS I
Pompa hamulcowa Lexus GS I

Sprzedawcy części do Lexus GS:

moto2
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
części używane opel
gielda czesci
giełda części słomczyn
moto2.pl
giełda części poznań
części używane poznań
auto części zamienne
auto kasacja części używane
auto części gliwice
auto szrot samochodowy
auto części
auto części poznań
części moto2
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
giełda części moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
giełda części
auto części warszawa
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy

Cena Pompa hamulcowa Lexus GS Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Lexus GS pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Hamulce. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-06-09 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-07-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Lexus GS I przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Lexus GS I 1.6 1992 dostawczy. Tanio Pompa hamulcowa Lexus GS I 1.6 1992 dostawczy. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.6 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 1993. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie dostawczy i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Lexus. Ten model GS wychodził w różnych wersjach m.in. I, II, II FL, III, III FL, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem pompa hamulcowa . Podobno najczęściej psująca się część do Lexus GS wersja I. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Lexus GS. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Widziałem wczoraj w gazecie że Lexus GS to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus GS bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Lexus GS. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane pompa hamulcowa do GS. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu pompa hamulcowa. Kupiłem pompa hamulcowa i od razu sam zamontowałem do samochodu. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz pompa hamulcowa i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Dzisiaj rano wyruszyłem do pracy aż nagle okazało się że uszkodziłem swój samochód Lexus GS. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać pompa hamulcowa. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Lexus GS. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę pompa hamulcowa w Lexus GS. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę pompa hamulcowa do Lexus GS. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie pompa hamulcowa. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Chyba największa ilość pompa hamulcowa. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Lexus GS na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Lexus GS I

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Lexus GS I
@parent