Pompa hamulcowa Lexus GS III FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Lexus GS III FL
Pompa hamulcowa Lexus GS III FL

Sprzedawcy części do Lexus GS:

giełda części poznań
auto kasacja części używane
części używane poznań
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
części szrot samochodowy
auto części poznań
gielda czesci
auto szrot
giełda części
auto czesci zamienne
moto2.pl
części używane opel
części moto2
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
auto części słomczyn
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
auto części
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn
auto części warszawa
czesci samochodowe uzywane
giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2
auto części zamienne

Cena Pompa hamulcowa Lexus GS Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Lexus GS pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Hamulce. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-06-09 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-07-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Lexus GS III FL i wstawiona została do taniej sprzedaży. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Lexus GS III FL 1.8 2011 pickup. Tanio Pompa hamulcowa Lexus GS III FL 1.8 2011 pickup. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.8 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2011. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia pickup i to auto wyprodukowano przez producenta Lexus. Ten model GS dostępny jest w wersjach I, II, II FL, III, III FL, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym pompa hamulcowa . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Lexus GS wersja III FL. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Lexus GS. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Widziałem wczoraj w gazecie że Lexus GS to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus GS bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Lexus GS. Więc uwielbiam swój samochód. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić pompa hamulcowa do GS. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma pompa hamulcowa. Kupione pompa hamulcowa było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam pompa hamulcowa. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Lexus GS. Musiałem poszukać  pompa hamulcowa. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Lexus GS. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić pompa hamulcowa w Lexus GS. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę pompa hamulcowa do Lexus GS. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię pompa hamulcowa. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pompa hamulcowa. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Lexus GS na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Lexus GS III FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Lexus GS III FL
@parent