Pompa hamulcowa Lexus GX I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Lexus GX I
Pompa hamulcowa Lexus GX I

Sprzedawcy części do Lexus GX:

zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
giełda części samochodowych
auto części
czesci samochodowe uzywane
części moto2
auto części słomczyn
części używane poznań
moto2
auto części poznań
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
gielda czesci
auto części zamienne
części używane opel
auto części gliwice
auto szrot
auto szrot samochodowy
giełda części
moto2.pl
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe

Cena Pompa hamulcowa Lexus GX Cena

Używane części do Lexus GX przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Najtańsze części samochodowe w dziale Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-06-09 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2018-07-20 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Lexus GX I przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Lexus GX I 2.4 2003 pickup. Tanio Pompa hamulcowa Lexus GX I 2.4 2003 pickup. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 2.4 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2004. Buda tego pięknego auta występuje w pickup i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Lexus. Ten model GX wyprodukowany został w wersjach I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym pompa hamulcowa i teraz mogłem naprawić samemu Lexus GX wersja I. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Lexus GX. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Ludzie mówią, że Lexus GX to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus GX bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Lexus GX. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po pompa hamulcowa do GX. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem pompa hamulcowa. Zamontowałem pompa hamulcowa do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam pompa hamulcowa. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Lexus GX. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć pompa hamulcowa. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Lexus GX. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  pompa hamulcowa w Lexus GX. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa hamulcowa do Lexus GX. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej pompa hamulcowa. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pompa hamulcowa. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Lexus GX na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Lexus GX I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Lexus GX I
@parent