Pompa hamulcowa Lexus IS I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Lexus IS I FL
Pompa hamulcowa Lexus IS I FL

Sprzedawcy części do Lexus IS:

części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
giełda części poznań
części używane poznań
moto2.pl
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
giełda części
auto szrot samochodowy
auto części zamienne
moto2
auto części warszawa
auto części słomczyn
giełda części słomczyn
części moto2
zamienne czesci samochodowe
auto części
gielda czesci
auto części poznań
części używane opel
auto części gliwice
auto czesci zamienne
auto szrot

Cena Pompa hamulcowa Lexus IS Cena

Sprzedawcy części samochodowych Lexus IS znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-03-28 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-04-20 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Lexus IS I FL i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca części posiada aktualnie 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Lexus IS I FL 1.9 2004 cabrio. Tanio Pompa hamulcowa Lexus IS I FL 1.9 2004 cabrio. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.9 i wyprodukowano go w roku 2004. Nadwozie w tym samochodziku to cabrio i to auto wyprodukowano przez producenta Lexus. Ten model IS na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem pompa hamulcowa i teraz mogłem naprawić samemu Lexus IS wersja I FL. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Lexus IS. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Specjaliści mówią że Lexus IS opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus IS bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Lexus IS. Ważne że mi się nie psuje. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie pompa hamulcowa do IS. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu pompa hamulcowa. Już nie szukam pompa hamulcowa wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Zgłosiłem poszukiwanie pompa hamulcowa na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Lexus IS. Gdzie ja znajdę takie tanie pompa hamulcowa. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Lexus IS. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić pompa hamulcowa w Lexus IS. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę pompa hamulcowa do Lexus IS. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej pompa hamulcowa. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Było tam mega dużo pompa hamulcowa. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Lexus IS na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Lexus IS I FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Lexus IS I FL
@parent