Pompa hamulcowa Lexus SC I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Lexus SC I
Pompa hamulcowa Lexus SC I

Sprzedawcy części do Lexus SC:

giełda części
giełda części moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
auto części słomczyn
części używane poznań
giełda części śląsk
gielda czesci
zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
części moto2
części uzywane samochodowe
auto szrot
auto części zamienne
auto czesci zamienne
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
auto części gliwice
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
giełda części poznań
auto szrot samochodowy
auto części poznań
części używane amerykańskie
moto2
auto części warszawa
auto części
moto2.pl

Cena Pompa hamulcowa Lexus SC Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Lexus SC znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Znajdziesz u nas części w kategorii Hamulce. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-03-28 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-04-21 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Lexus SC I i wstawiona została do taniej sprzedaży. Oferent ma na magazynie już tylko 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Lexus SC I 2.2 1999 kombi. Tanio Pompa hamulcowa Lexus SC I 2.2 1999 kombi. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.2 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1995. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia kombi i twórcą tego pojazdu jest Lexus. Ten model SC dostępny jest w wersjach I, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem pompa hamulcowa . Podobno najczęściej psująca się część do Lexus SC wersja I. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Lexus SC. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Ludzie mówią, że Lexus SC opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus SC bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Lexus SC. Więc uwielbiam swój samochód. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po pompa hamulcowa do SC. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem pompa hamulcowa. Już nie szukam pompa hamulcowa wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa hamulcowa do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Lexus SC. Żona każe mi teraz poszukać pompa hamulcowa. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Lexus SC. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu pompa hamulcowa w Lexus SC. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę pompa hamulcowa do Lexus SC. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio pompa hamulcowa. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa hamulcowa. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Lexus SC na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Lexus SC I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Lexus SC I
@parent