Pompa hamulcowa Lexus

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Lexus
Pompa hamulcowa Lexus

Sprzedawcy części do Lexus :

czesci samochodowe uzywane
auto części warszawa
moto2
giełda części samochodowych
auto części gliwice
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
giełda części
auto części
części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
auto części słomczyn
gielda czesci
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
giełda części poznań
auto części zamienne
części używane opel
auto kasacja części używane
zamienne czesci samochodowe
moto2.pl
części moto2
części używane amerykańskie
auto szrot samochodowy
auto szrot
giełda części śląsk
auto części poznań

Cena Pompa hamulcowa Lexus Cena

Oferty części używanych samochodowych Lexus pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-03-28 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-04-22 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Lexus i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Lexus 1.8 2007 cabrio. Tanio Pompa hamulcowa Lexus 1.8 2007 cabrio. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.8 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 1998. Nadwozie w tym samochodziku to cabrio i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Lexus. Ten model pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem pompa hamulcowa . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Lexus. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Lexus. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Ludzie mówią, że Lexus to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Lexus. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po pompa hamulcowa do ZZZ Inny. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie pompa hamulcowa. Poszukałem pompa hamulcowa na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Zgłosiłem poszukiwanie pompa hamulcowa na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Lexus. Rozpocząłem poszukiwania pompa hamulcowa. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Lexus. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  pompa hamulcowa w Lexus. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć pompa hamulcowa do Lexus. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie pompa hamulcowa. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele pompa hamulcowa. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Lexus na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Lexus

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Lexus
@parent