Pompa hamulcowa Mitsubishi Outlander I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Mitsubishi Outlander I
Pompa hamulcowa Mitsubishi Outlander I

Sprzedawcy części do Mitsubishi Outlander:

części uzywane samochodowe
czesci samochodowe uzywane
auto części warszawa
części szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych
auto części zamienne
części używane poznań
giełda części słomczyn
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
auto szrot
giełda części poznań
auto części słomczyn
części moto2
części używane opel
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne
auto części poznań
auto części
moto2.pl
gielda czesci
moto2
giełda części
auto kasacja części używane
auto części gliwice

Cena Pompa hamulcowa Mitsubishi Outlander Cena

Oferta części samochodowych Mitsubishi Outlander pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Oferty części w kategorii Hamulce. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-02-09 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-03-24 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Mitsubishi Outlander I i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Sprzedający części ma na regałach 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Mitsubishi Outlander I 1.6 2001 van (minibus). Tanio Pompa hamulcowa Mitsubishi Outlander I 1.6 2001 van (minibus). Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.6 i wyprodukowany został w roku 2006. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to van (minibus) i jest to auto producenta Mitsubishi. Ten model Outlander wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, II, II FL, III, suv.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów pompa hamulcowa i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Mitsubishi Outlander wersja I. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Mitsubishi Outlander. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Słyszałem od mechanika że Mitsubishi Outlander to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mitsubishi Outlander bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Mitsubishi Outlander. Jestem dumny z posiadania tego auta. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem pompa hamulcowa do Outlander. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej pompa hamulcowa. Kupiłem pompa hamulcowa i od razu sam zamontowałem do samochodu. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Moto2.pl znalazł dla mnie pompa hamulcowa poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Mitsubishi Outlander. Teraz będę musiał poszukać pompa hamulcowa. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Mitsubishi Outlander. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  pompa hamulcowa w Mitsubishi Outlander. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć pompa hamulcowa do Mitsubishi Outlander. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio pompa hamulcowa. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Tam mają dużo pompa hamulcowa. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Mitsubishi Outlander na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Mitsubishi Outlander I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Mitsubishi Outlander I
@parent