Pompa hamulcowa Nissan Almera II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Nissan Almera II
Pompa hamulcowa Nissan Almera II
Pompa hamulcowa Nissan Almera II
Pompa hamulcowa Nissan Almera II
Pompa hamulcowa Nissan Almera II
Pompa hamulcowa Nissan Almera II
Pompa hamulcowa Nissan Almera II
Pompa hamulcowa Nissan Almera II

Sprzedawcy części do Nissan Almera:

czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
części uzywane samochodowe
giełda części śląsk
giełda części słomczyn
części używane opel
części używane amerykańskie
auto części
auto części gliwice
części moto2
giełda części moto2.pl
moto2
auto części zamienne
części używane poznań
auto części warszawa
auto szrot
giełda części samochodowych
giełda części
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
auto części słomczyn
giełda części poznań
gielda czesci
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
zamienne czesci samochodowe

Cena Pompa hamulcowa Nissan Almera Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Nissan Almera pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Najtańsze części samochodowe w dziale Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-03-28 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-04-25 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Nissan Almera II i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca części posiada aktualnie 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Nissan Almera II 1.9 2000 kombi. Tanio Pompa hamulcowa Nissan Almera II 1.9 2000 kombi. Pojazd ten ma pojemność silnika 1.9 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2002. Buda tego pojazdu to kombi i twórcą tego pojazdu jest Nissan. Ten model Almera pojawił się na rynku w wersjach I, I FL, II, II FL, n16, N16.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś pompa hamulcowa i teraz mogłem naprawić samemu Nissan Almera wersja II. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Nissan Almera. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Specjaliści mówią że Nissan Almera to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Almera bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Nissan Almera. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam pompa hamulcowa do Almera. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu pompa hamulcowa. Nie wiem czy pompa hamulcowa pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa hamulcowa do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Nissan Almera. Chyba będę na moto2 musiał poszukać pompa hamulcowa. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Nissan Almera. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  pompa hamulcowa w Nissan Almera. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć pompa hamulcowa do Nissan Almera. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio pompa hamulcowa. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części pompa hamulcowa. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Nissan Almera na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Nissan Almera II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Nissan Almera II
Pompa hamulcowa Nissan Almera II Pompa hamulcowa Nissan Almera II
@parent