Pompa hamulcowa Nissan Maxima III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Nissan Maxima III
Pompa hamulcowa Nissan Maxima III
Pompa hamulcowa Nissan Maxima III
Pompa hamulcowa Nissan Maxima III
Pompa hamulcowa Nissan Maxima III
Pompa hamulcowa Nissan Maxima III
Pompa hamulcowa Nissan Maxima III
Pompa hamulcowa Nissan Maxima III
Pompa hamulcowa Nissan Maxima III
Pompa hamulcowa Nissan Maxima III

Sprzedawcy części do Nissan Maxima:

auto części zamienne
giełda części samochodowych
giełda części
części używane poznań
gielda czesci
moto2
auto części gliwice
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
części szrot samochodowy
części używane opel
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
giełda części poznań
moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
auto szrot
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
auto części poznań
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
auto części
części moto2
auto części warszawa
części uzywane samochodowe

Cena Pompa hamulcowa Nissan Maxima Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Nissan Maxima przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-02-09 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-03-23 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Nissan Maxima III jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Nissan Maxima III 2.3 1988 sedan. Tanio Pompa hamulcowa Nissan Maxima III 2.3 1988 sedan. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 2.3 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 1993. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to sedan i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Nissan. Ten model Maxima dostępny jest w wersjach III, IV, V, VI, VII.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów pompa hamulcowa . Więc mogłem samemu naprawić swoje Nissan Maxima wersja III. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Nissan Maxima. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. W komisie samochodowym mówili że Nissan Maxima to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Maxima bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Nissan Maxima. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem pompa hamulcowa do Maxima. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Byłem w szoku że znalazłem u nich pompa hamulcowa. Zamontowałem pompa hamulcowa do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Gdzie szukać pompa hamulcowa najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Nissan Maxima. Rozpocząłem poszukiwania pompa hamulcowa. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Nissan Maxima. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić pompa hamulcowa w Nissan Maxima. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  pompa hamulcowa do Nissan Maxima. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej pompa hamulcowa. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo pompa hamulcowa. Zobaczyłem na tym placu calutkie Nissan Maxima na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Nissan Maxima III

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Nissan Maxima III
Pompa hamulcowa Nissan Maxima III Pompa hamulcowa Nissan Maxima III
@parent