Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder I
Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder I
Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder I
Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder I
Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder I
Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder I
Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder I
Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder I

Sprzedawcy części do Nissan Pathfinder:

czesci samochodowe uzywane
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
auto części poznań
auto części warszawa
części używane poznań
części moto2
giełda części śląsk
giełda części samochodowych
giełda części poznań
auto szrot
auto szrot samochodowy
części szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
moto2
auto części gliwice
auto części zamienne
giełda części
giełda części moto2.pl
auto części
moto2.pl
części używane opel

Cena Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder Cena

Ogłoszenia części samochodowych Nissan Pathfinder w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Tanie części samochodowe wg działu Hamulce. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-06-09 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-07-23 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Nissan Pathfinder I i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder I 1.9 1988 cabrio. Tanio Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder I 1.9 1988 cabrio. Zaletą tego auta jest jego pojemność 1.9 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 1988. Nadwozie tego pojazdu to cabrio i jest to auto producenta Nissan. Ten model Pathfinder na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno pompa hamulcowa i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Nissan Pathfinder wersja I. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Nissan Pathfinder. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. W komisie samochodowym mówili że Nissan Pathfinder to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Pathfinder bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Nissan Pathfinder. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Raz tylko szukałem na szrocie pompa hamulcowa do Pathfinder. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem pompa hamulcowa. Kupiłem pompa hamulcowa i od razu sam zamontowałem do samochodu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Zgłosiłem poszukiwanie pompa hamulcowa na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Nissan Pathfinder. Pojawiła się potrzeba znalezienia pompa hamulcowa. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Nissan Pathfinder. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  pompa hamulcowa w Nissan Pathfinder. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa hamulcowa do Nissan Pathfinder. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio pompa hamulcowa. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo pompa hamulcowa. Widziałem na tym szrocie całe Nissan Pathfinder na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder I
Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder I Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder I
@parent