Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder III FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder III FL
Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder III FL
Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder III FL
Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder III FL
Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder III FL
Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder III FL
Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder III FL
Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder III FL
Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder III FL

Sprzedawcy części do Nissan Pathfinder:

zamienne czesci samochodowe
moto2
giełda części śląsk
auto części
auto części poznań
części używane opel
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
giełda części poznań
giełda części samochodowych
gielda czesci
auto części warszawa
auto części gliwice
auto kasacja części używane
auto części zamienne
moto2.pl
części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
czesci samochodowe uzywane
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
auto szrot
giełda części
części moto2
auto czesci zamienne
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy

Cena Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Nissan Pathfinder pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Najlepsze części w kategorii Hamulce. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-06-09 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-07-17 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Nissan Pathfinder III FL przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder III FL 1.9 2010 cabrio. Tanio Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder III FL 1.9 2010 cabrio. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.9 i wyprodukowany został w roku 2011. Nadwozie w tym samochodziku to cabrio i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Nissan. Ten model Pathfinder pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem pompa hamulcowa i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Nissan Pathfinder wersja III FL. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Nissan Pathfinder. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Gdzieś na forum czytałem że Nissan Pathfinder to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Pathfinder bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Nissan Pathfinder. Ważne że jestem z niego zadowolony. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to pompa hamulcowa do Pathfinder. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej pompa hamulcowa. Znalazłem pompa hamulcowa w dobrej cenie i dobrym stanie. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Zgłosiłem poszukiwanie pompa hamulcowa na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Nissan Pathfinder. Teraz będę musiał poszukać pompa hamulcowa. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Nissan Pathfinder. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  pompa hamulcowa w Nissan Pathfinder. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić pompa hamulcowa do Nissan Pathfinder. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię pompa hamulcowa. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Tam mają dużo pompa hamulcowa. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Nissan Pathfinder na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder III FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder III FL
Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder III FL Pompa hamulcowa Nissan Pathfinder III FL
@parent