Pompa hamulcowa Nissan Primastar

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Nissan Primastar
Pompa hamulcowa Nissan Primastar
Pompa hamulcowa Nissan Primastar
Pompa hamulcowa Nissan Primastar
Pompa hamulcowa Nissan Primastar
Pompa hamulcowa Nissan Primastar
Pompa hamulcowa Nissan Primastar
Pompa hamulcowa Nissan Primastar

Sprzedawcy części do Nissan Primastar:

auto szrot
auto części
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
moto2.pl
auto części poznań
części uzywane samochodowe
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
auto części zamienne
auto części gliwice
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
auto części słomczyn
gielda czesci
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
giełda części
moto2
części używane amerykańskie
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
części moto2
giełda części śląsk
auto szrot samochodowy

Cena Pompa hamulcowa Nissan Primastar Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Nissan Primastar możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Najlepsze części w kategorii Hamulce. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-06-09 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-07-20 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Nissan Primastar i widnieje tutaj jako do sprzedania. Sprzedawca posiada 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Nissan Primastar 1.8 2008 cabrio. Tanio Pompa hamulcowa Nissan Primastar 1.8 2008 cabrio. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.8 i wyprodukowany został w roku 2001. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to cabrio i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Nissan. Ten model Primastar wychodził w różnych wersjach m.in. Standard, long, blaszak.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem pompa hamulcowa . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Nissan Primastar. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Nissan Primastar. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. W niemieckim komisie mówili że Nissan Primastar to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Primastar bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Nissan Primastar. Ważne że mi się nie psuje. Czytałem na forum jak samemu wymienić pompa hamulcowa do Primastar. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem pompa hamulcowa. Poszukałem pompa hamulcowa na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Zgłosiłem poszukiwanie pompa hamulcowa na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Nissan Primastar. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio pompa hamulcowa. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Nissan Primastar. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić pompa hamulcowa w Nissan Primastar. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić pompa hamulcowa do Nissan Primastar. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie pompa hamulcowa. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Tam mają dużo pompa hamulcowa. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Nissan Primastar na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Nissan Primastar

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Nissan Primastar
Pompa hamulcowa Nissan Primastar Pompa hamulcowa Nissan Primastar
@parent