Pompa hamulcowa Nissan Primera P11 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Nissan Primera P11 FL
Pompa hamulcowa Nissan Primera P11 FL
Pompa hamulcowa Nissan Primera P11 FL
Pompa hamulcowa Nissan Primera P11 FL
Pompa hamulcowa Nissan Primera P11 FL
Pompa hamulcowa Nissan Primera P11 FL
Pompa hamulcowa Nissan Primera P11 FL
Pompa hamulcowa Nissan Primera P11 FL

Sprzedawcy części do Nissan Primera:

części szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
giełda części
części używane opel
moto2
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
auto części poznań
moto2.pl
części używane poznań
auto części warszawa
auto części gliwice
giełda części moto2.pl
auto szrot
części moto2
giełda części śląsk
giełda części samochodowych
auto części
auto kasacja części używane
auto części słomczyn
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
gielda czesci

Cena Pompa hamulcowa Nissan Primera Cena

Sprzedawcy części samochodowych Nissan Primera w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Części w kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-02-09 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-03-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Nissan Primera P11 FL przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca posiada 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Nissan Primera P11 FL 1.5 1999 kombi. Tanio Pompa hamulcowa Nissan Primera P11 FL 1.5 1999 kombi. Zaletą tego auta jest jego pojemność 1.5 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 1997. Nadwozie tego pojazdu to kombi i to auto wyprodukowano przez producenta Nissan. Ten model Primera pojawił się na rynku w wersjach P10, P10 FL, P11, P11 FL, P11 FL II, P12.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie pompa hamulcowa i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Nissan Primera wersja P11 FL. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Nissan Primera. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Warsztat ze specjalizacją mówi że Nissan Primera to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Primera bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Nissan Primera. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem pompa hamulcowa do Primera. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Byłem w szoku że znalazłem u nich pompa hamulcowa. Dostałem pompa hamulcowa od ręki i od razu mogłem montować do auta. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa hamulcowa do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Nissan Primera. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać pompa hamulcowa. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Nissan Primera. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu pompa hamulcowa w Nissan Primera. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa hamulcowa do Nissan Primera. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie pompa hamulcowa. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Chyba największa ilość pompa hamulcowa. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Nissan Primera na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Nissan Primera P11 FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Nissan Primera P11 FL
Pompa hamulcowa Nissan Primera P11 FL Pompa hamulcowa Nissan Primera P11 FL
@parent