Pompa hamulcowa Nissan Xterra

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Nissan Xterra
Pompa hamulcowa Nissan Xterra
Pompa hamulcowa Nissan Xterra
Pompa hamulcowa Nissan Xterra
Pompa hamulcowa Nissan Xterra
Pompa hamulcowa Nissan Xterra
Pompa hamulcowa Nissan Xterra
Pompa hamulcowa Nissan Xterra
Pompa hamulcowa Nissan Xterra

Sprzedawcy części do Nissan Xterra:

moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
auto części
giełda części śląsk
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
auto części warszawa
auto części słomczyn
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
moto2
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
auto szrot
giełda części poznań
auto szrot samochodowy
części moto2
części używane poznań
części używane amerykańskie
gielda czesci
części używane opel
auto części poznań
części uzywane samochodowe

Cena Pompa hamulcowa Nissan Xterra Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Nissan Xterra możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-03-28 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-04-24 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Nissan Xterra i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Nissan Xterra 1.8 2005 kombi. Tanio Pompa hamulcowa Nissan Xterra 1.8 2005 kombi. Ekonomiczne auto z silnikiem 1.8 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1999. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie kombi i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Nissan. Ten model Xterra możliwy jest do zobaczenia w wersjach Standard, Se, III, nissan, nissan, WD22, Van, se, se, WD22, Wd22.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym pompa hamulcowa . Wiedziałem jak to zamontować do Nissan Xterra. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Nissan Xterra. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Słyszałem od mechanika że Nissan Xterra to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Xterra bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Nissan Xterra. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Raz tylko szukałem na szrocie pompa hamulcowa do Xterra. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Byłem w szoku że znalazłem u nich pompa hamulcowa. Nie wiem czy pompa hamulcowa pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa hamulcowa do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Nissan Xterra. Teraz będę musiał poszukać pompa hamulcowa. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Nissan Xterra. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić pompa hamulcowa w Nissan Xterra. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć pompa hamulcowa do Nissan Xterra. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio pompa hamulcowa. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa hamulcowa. Widziałem na tym szrocie całe Nissan Xterra na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Nissan Xterra

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Nissan Xterra
Pompa hamulcowa Nissan Xterra Pompa hamulcowa Nissan Xterra
@parent