Pompa hamulcowa Skoda Felicia

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Skoda Felicia
Pompa hamulcowa Skoda Felicia
Pompa hamulcowa Skoda Felicia
Pompa hamulcowa Skoda Felicia
Pompa hamulcowa Skoda Felicia
Pompa hamulcowa Skoda Felicia
Pompa hamulcowa Skoda Felicia
Pompa hamulcowa Skoda Felicia

Sprzedawcy części do Skoda Felicia:

giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
giełda części śląsk
części używane opel
auto kasacja części używane
części szrot samochodowy
części moto2
auto części
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane amerykańskie
moto2
auto części zamienne
auto części słomczyn
auto szrot
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn
giełda części poznań
giełda części
części używane poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części samochodowych
części uzywane samochodowe
gielda czesci
auto części gliwice
auto części warszawa
moto2.pl
auto części poznań

Cena Pompa hamulcowa Skoda Felicia Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Skoda Felicia przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-03-28 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-04-27 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Skoda Felicia jest wystawione do sprzedania. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Skoda Felicia 1.9 1996 pickup. Tanio Pompa hamulcowa Skoda Felicia 1.9 1996 pickup. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.9 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1998. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie pickup i producentem tego pojazdu jest Skoda. Ten model Felicia wychodził w takich wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem pompa hamulcowa i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Skoda Felicia. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Skoda Felicia. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ludzie mówią, że Skoda Felicia to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Skoda Felicia bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Skoda Felicia. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to pompa hamulcowa do Felicia. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten pompa hamulcowa. Kupione pompa hamulcowa było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam pompa hamulcowa. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Skoda Felicia. Edward będzie musiał szybko wyszukać pompa hamulcowa. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Skoda Felicia. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić pompa hamulcowa w Skoda Felicia. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa hamulcowa do Skoda Felicia. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić pompa hamulcowa. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa hamulcowa. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Skoda Felicia na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Skoda Felicia

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Skoda Felicia
Pompa hamulcowa Skoda Felicia Pompa hamulcowa Skoda Felicia
@parent