Pompa hamulcowa SsangYong Korando II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa SsangYong Korando II
Pompa hamulcowa SsangYong Korando II

Sprzedawcy części do SsangYong Korando:

auto części
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
części szrot samochodowy
giełda części śląsk
auto kasacja części używane
giełda części poznań
auto części poznań
auto szrot samochodowy
moto2
auto szrot
zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
gielda czesci
części moto2
auto części gliwice
giełda części słomczyn
części używane opel
giełda części
auto części warszawa
części używane poznań
giełda części moto2.pl
moto2.pl
części używane amerykańskie

Cena Pompa hamulcowa SsangYong Korando Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do SsangYong Korando znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Części w kategorii Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-02-09 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-03-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do SsangYong Korando II i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Oferent tych pięknych części ma 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa SsangYong Korando II 1.8 1990 pickup. Tanio Pompa hamulcowa SsangYong Korando II 1.8 1990 pickup. Ekonomiczne auto z silnikiem 1.8 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1999. Nadwozie w tym samochodziku to pickup i ten pojazd wyprodukowany został przez markę SsangYong. Ten model Korando pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach II, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno pompa hamulcowa . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego SsangYong Korando wersja II. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre SsangYong Korando. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Specjaliści mówią że SsangYong Korando w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w SsangYong Korando bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w SsangYong Korando. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane pompa hamulcowa do Korando. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem pompa hamulcowa. Już nie szukam pompa hamulcowa wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam pompa hamulcowa. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód SsangYong Korando. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć pompa hamulcowa. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie SsangYong Korando. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  pompa hamulcowa w SsangYong Korando. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić pompa hamulcowa do SsangYong Korando. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem pompa hamulcowa. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa hamulcowa. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe SsangYong Korando na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa SsangYong Korando II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa SsangYong Korando II
@parent