Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5 FL
Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5 FL

Sprzedawcy części do Volkswagen Passat:

giełda części śląsk
moto2
zamienne czesci samochodowe
auto szrot
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
części szrot samochodowy
części używane opel
części moto2
auto części gliwice
auto części
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
auto części zamienne
auto czesci zamienne
moto2.pl
gielda czesci
części używane poznań
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
auto części poznań
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części samochodowych
auto części warszawa
giełda części

Cena Pompa hamulcowa Volkswagen Passat Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Volkswagen Passat przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Wybierz części samochodowe z kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-03-28 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2018-04-23 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Volkswagen Passat B5 FL i widnieje tutaj jako do sprzedania. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5 FL 2.2 2002 SUV. Tanio Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5 FL 2.2 2002 SUV. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.2 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2001. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu SUV i to auto wyprodukowano przez producenta Volkswagen. Ten model Passat wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak B2, B3, B4, B5, B5 FL, B6, B7, B8.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem pompa hamulcowa . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Volkswagen Passat wersja B5 FL. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Volkswagen Passat. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Ktoś na facebooku pisał że Volkswagen Passat to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Passat bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Volkswagen Passat. Jestem dumny z posiadania tego auta. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po pompa hamulcowa do Passat. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu pompa hamulcowa. Gwarancja na pompa hamulcowa okazała się niepotrzebna, część była dobra. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Jak nie dostanę pompa hamulcowa na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Volkswagen Passat. Edward będzie musiał szybko wyszukać pompa hamulcowa. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Volkswagen Passat. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu pompa hamulcowa w Volkswagen Passat. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić pompa hamulcowa do Volkswagen Passat. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio pompa hamulcowa. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa hamulcowa. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Volkswagen Passat na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5 FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5 FL
@parent