Pompa hamulcowa Volkswagen Transporter T3

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Volkswagen Transporter T3
Pompa hamulcowa Volkswagen Transporter T3
Pompa hamulcowa Volkswagen Transporter T3
Pompa hamulcowa Volkswagen Transporter T3
Pompa hamulcowa Volkswagen Transporter T3
Pompa hamulcowa Volkswagen Transporter T3
Pompa hamulcowa Volkswagen Transporter T3
Pompa hamulcowa Volkswagen Transporter T3
Pompa hamulcowa Volkswagen Transporter T3

Sprzedawcy części do Volkswagen Transporter:

giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
giełda części
auto części
gielda czesci
moto2.pl
auto czesci zamienne
moto2
auto części poznań
giełda części moto2.pl
auto części warszawa
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
auto szrot
auto części gliwice
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
części moto2
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
części używane poznań
auto części zamienne
giełda części słomczyn

Cena Pompa hamulcowa Volkswagen Transporter Cena

Używane części do Volkswagen Transporter na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Znajdziesz u nas części w kategorii Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-03-28 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Volkswagen Transporter T3 przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający ma na stanie 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Volkswagen Transporter T3 2.3 1981 terenowy. Tanio Pompa hamulcowa Volkswagen Transporter T3 2.3 1981 terenowy. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.3 i wyprodukowano go w roku 1988. Kasta tego samochodu to terenowy i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Volkswagen. Ten model Transporter wychodził w różnych wersjach m.in. T3, T4, T4 FL, T5, T5 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie pompa hamulcowa . Więc mogłem samemu naprawić swoje Volkswagen Transporter wersja T3. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Volkswagen Transporter. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Ktoś na facebooku pisał że Volkswagen Transporter to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Transporter bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Volkswagen Transporter. Ważne że mi się nie psuje. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane pompa hamulcowa do Transporter. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma pompa hamulcowa. Gwarancja na pompa hamulcowa okazała się niepotrzebna, część była dobra. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Wpisałem pompa hamulcowa na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Volkswagen Transporter. No to pięknie, wspaniałe, szukamy pompa hamulcowa. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Volkswagen Transporter. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu pompa hamulcowa w Volkswagen Transporter. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć pompa hamulcowa do Volkswagen Transporter. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie pompa hamulcowa. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Było tam mega dużo pompa hamulcowa. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Volkswagen Transporter na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Volkswagen Transporter T3

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Volkswagen Transporter T3
Pompa hamulcowa Volkswagen Transporter T3 Pompa hamulcowa Volkswagen Transporter T3
@parent