Regulator siły hamowania Aixam City

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Regulator siły hamowania Aixam City
Regulator siły hamowania Aixam City

Sprzedawcy części do Aixam City:

auto części warszawa
giełda części
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
giełda części samochodowych
gielda czesci
części uzywane samochodowe
zamienne czesci samochodowe
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
części używane opel
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
moto2
części moto2
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
auto części poznań
moto2.pl
auto części gliwice
auto części zamienne

Cena Regulator siły hamowania Aixam City Cena

Oferta części samochodowych Aixam City możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Regulator siły hamowania. Wybierz części samochodowe z kategorii Hamulce. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-03-08 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-04-22 - numer oferty 31303831. Część używana Regulator siły hamowania do Aixam City przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Regulator siły hamowania Aixam City 1.5 2003 cabrio. Tanio Regulator siły hamowania Aixam City 1.5 2003 cabrio. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.5 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2001. Buda tego pojazdu to cabrio i jest to pojazd marki Aixam. Ten model City wyszedł na cały świat w wersjach takich jak Standard, 22222, 2222, sport, A741, 400.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem regulator siły hamowania . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Aixam City. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Aixam City. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Gdzieś na forum czytałem że Aixam City to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Aixam City bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Aixam City. Ważne że mi się nie psuje. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem regulator siły hamowania do City. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich regulator siły hamowania. Poszukałem regulator siły hamowania na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zgłosiłem poszukiwanie regulator siły hamowania na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Aixam City. Z moim kumplem czas zacząć szukać regulator siły hamowania. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Aixam City. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  regulator siły hamowania w Aixam City. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając regulator siły hamowania do Aixam City. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię regulator siły hamowania. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele regulator siły hamowania. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Aixam City na części.  


KONTAKT

tanio Regulator siły hamowania Aixam City

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Regulator siły hamowania Aixam City
@parent