Regulator siły hamowania Daihatsu Rocky

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Regulator siły hamowania Daihatsu Rocky
Regulator siły hamowania Daihatsu Rocky
Regulator siły hamowania Daihatsu Rocky
Regulator siły hamowania Daihatsu Rocky
Regulator siły hamowania Daihatsu Rocky
Regulator siły hamowania Daihatsu Rocky
Regulator siły hamowania Daihatsu Rocky
Regulator siły hamowania Daihatsu Rocky

Sprzedawcy części do Daihatsu Rocky:

części moto2
auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
gielda czesci
giełda części moto2.pl
auto części słomczyn
auto części
giełda części poznań
giełda części
auto części zamienne
auto części warszawa
zamienne czesci samochodowe
auto części poznań
auto części gliwice
auto szrot
moto2.pl
części używane poznań
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
części szrot samochodowy
giełda części śląsk
części używane opel
giełda części samochodowych
moto2
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane

Cena Regulator siły hamowania Daihatsu Rocky Cena

Tanie części do Daihatsu Rocky i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Regulator siły hamowania. Znajdziesz u nas części w kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-06-26 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-07-16 - numer oferty 31303831. Część używana Regulator siły hamowania do Daihatsu Rocky i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Oferent posiada 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Regulator siły hamowania Daihatsu Rocky 2.4 1998 sedan. Tanio Regulator siły hamowania Daihatsu Rocky 2.4 1998 sedan. Ekonomiczne auto z silnikiem 2.4 i wyprodukowano go w roku 2006. Nadwozie w tym samochodziku to sedan i to auto wyprodukowano przez producenta Daihatsu. Ten model Rocky wychodził w różnych wersjach m.in. Standard, 2.8D.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem regulator siły hamowania i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Daihatsu Rocky. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Daihatsu Rocky. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. W komisie samochodowym mówili że Daihatsu Rocky to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Daihatsu Rocky bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Daihatsu Rocky. Kocham te samochody. Czytałem na forum jak samemu wymienić regulator siły hamowania do Rocky. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu regulator siły hamowania. Dostałem regulator siły hamowania od ręki i od razu mogłem montować do auta. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Gdzie szukać regulator siły hamowania najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Daihatsu Rocky. No to pięknie, wspaniałe, szukamy regulator siły hamowania. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Daihatsu Rocky. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  regulator siły hamowania w Daihatsu Rocky. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć regulator siły hamowania do Daihatsu Rocky. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić regulator siły hamowania. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Było tam mega dużo regulator siły hamowania. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Daihatsu Rocky na części.  


KONTAKT

tanio Regulator siły hamowania Daihatsu Rocky

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Regulator siły hamowania Daihatsu Rocky
Regulator siły hamowania Daihatsu Rocky Regulator siły hamowania Daihatsu Rocky
@parent