Regulator siły hamowania Fiat Punto II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Regulator siły hamowania Fiat Punto II
Regulator siły hamowania Fiat Punto II
Regulator siły hamowania Fiat Punto II
Regulator siły hamowania Fiat Punto II
Regulator siły hamowania Fiat Punto II
Regulator siły hamowania Fiat Punto II
Regulator siły hamowania Fiat Punto II
Regulator siły hamowania Fiat Punto II
Regulator siły hamowania Fiat Punto II
Regulator siły hamowania Fiat Punto II

Sprzedawcy części do Fiat Punto:

auto czesci zamienne
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
giełda części moto2.pl
auto części warszawa
auto szrot samochodowy
moto2
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
auto części gliwice
auto części słomczyn
auto części
moto2.pl
części używane opel
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części
auto szrot
części używane poznań
części moto2
czesci samochodowe uzywane
auto kasacja części używane
auto części poznań
gielda czesci
części szrot samochodowy

Cena Regulator siły hamowania Fiat Punto Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Fiat Punto w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Regulator siły hamowania. Wybierz części samochodowe z kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-03-08 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2018-04-21 - numer oferty 31303831. Część używana Regulator siły hamowania do Fiat Punto II przeznaczona na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Regulator siły hamowania Fiat Punto II 2.0 1999 hatchback. Tanio Regulator siły hamowania Fiat Punto II 2.0 1999 hatchback. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.0 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2003. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to hatchback i jest to auto producenta Fiat. Ten model Punto wychodził w takich wersjach I, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś regulator siły hamowania . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Fiat Punto wersja II. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Fiat Punto. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. W niemieckim komisie mówili że Fiat Punto w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Punto bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Fiat Punto. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem regulator siły hamowania do Punto. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem regulator siły hamowania. Gwarancja na regulator siły hamowania okazała się niepotrzebna, część była dobra. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Wszędzie szukałem regulator siły hamowania i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Fiat Punto. Pojawiła się potrzeba znalezienia regulator siły hamowania. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Fiat Punto. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu regulator siły hamowania w Fiat Punto. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić regulator siły hamowania do Fiat Punto. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio regulator siły hamowania. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele regulator siły hamowania. Zobaczyłem na tym placu calutkie Fiat Punto na części.  


KONTAKT

tanio Regulator siły hamowania Fiat Punto II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Regulator siły hamowania Fiat Punto II
Regulator siły hamowania Fiat Punto II Regulator siły hamowania Fiat Punto II
@parent