Regulator siły hamowania Nissan Micra K12

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Regulator siły hamowania Nissan Micra K12
Regulator siły hamowania Nissan Micra K12
Regulator siły hamowania Nissan Micra K12
Regulator siły hamowania Nissan Micra K12
Regulator siły hamowania Nissan Micra K12
Regulator siły hamowania Nissan Micra K12
Regulator siły hamowania Nissan Micra K12
Regulator siły hamowania Nissan Micra K12

Sprzedawcy części do Nissan Micra:

giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
giełda części
auto części słomczyn
części moto2
moto2.pl
auto części gliwice
auto części
auto szrot
moto2
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
auto czesci zamienne
giełda części poznań
części szrot samochodowy
auto części warszawa
giełda części samochodowych
części używane opel
giełda części słomczyn
auto części poznań
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
części używane amerykańskie
części używane poznań
giełda części moto2.pl

Cena Regulator siły hamowania Nissan Micra Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Nissan Micra pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Regulator siły hamowania. Części w kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-06-26 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-07-21 - numer oferty 31303831. Część używana Regulator siły hamowania do Nissan Micra K12 przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Wystawiający ma na stanie 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Regulator siły hamowania Nissan Micra K12 1.6 2005 van (minibus). Tanio Regulator siły hamowania Nissan Micra K12 1.6 2005 van (minibus). Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.6 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2005. Buda tego pięknego auta występuje w van (minibus) i produkuje ten samochód marka Nissan. Ten model Micra wyprodukowany został w wersjach K10, K11, K11 FL, K11 FL II, K12, K12 FL, K13, K13 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów regulator siły hamowania . Podobno najczęściej psująca się część do Nissan Micra wersja K12. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Nissan Micra. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Dowiedziałem się od kolegi że Nissan Micra opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Micra bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Nissan Micra. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Raz tylko szukałem na szrocie regulator siły hamowania do Micra. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu regulator siły hamowania. Już nie szukam regulator siły hamowania wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Moto2.pl znalazł dla mnie regulator siły hamowania poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Nissan Micra. Pojawiła się potrzeba znalezienia regulator siły hamowania. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Nissan Micra. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  regulator siły hamowania w Nissan Micra. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę regulator siły hamowania do Nissan Micra. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio regulator siły hamowania. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest regulator siły hamowania. Widziałem na tym szrocie całe Nissan Micra na części.  


KONTAKT

tanio Regulator siły hamowania Nissan Micra K12

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Regulator siły hamowania Nissan Micra K12
Regulator siły hamowania Nissan Micra K12 Regulator siły hamowania Nissan Micra K12
@parent