Regulator siły hamowania UAZ

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Regulator siły hamowania UAZ
Regulator siły hamowania UAZ

Sprzedawcy części do UAZ :

części uzywane samochodowe
moto2.pl
auto części zamienne
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
giełda części
moto2
giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot
auto szrot samochodowy
auto części
gielda czesci
auto kasacja części używane
części moto2
auto części warszawa
giełda części moto2.pl
giełda części śląsk
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
części szrot samochodowy
auto części poznań
części używane opel
auto części gliwice
części używane poznań
części używane amerykańskie

Cena Regulator siły hamowania UAZ Cena

Oferta części samochodowych UAZ w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Regulator siły hamowania. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-03-08 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-04-19 - numer oferty 31303831. Część używana Regulator siły hamowania do UAZ przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Regulator siły hamowania UAZ 2.2 2007 pickup. Tanio Regulator siły hamowania UAZ 2.2 2007 pickup. Pojemność tego auta to 2.2 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2004. Nadwozie w tym samochodziku to pickup i pojazd ten wyjeżdża z fabryki UAZ. Ten model wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem regulator siły hamowania i teraz mogłem naprawić samemu UAZ. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego UAZ. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ktoś na facebooku pisał że UAZ ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w UAZ bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w UAZ. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po regulator siły hamowania do ---. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu regulator siły hamowania. Poszukałem regulator siły hamowania na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam regulator siły hamowania. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód UAZ. Rozpocząłem poszukiwania regulator siły hamowania. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części UAZ. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą regulator siły hamowania w UAZ. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę regulator siły hamowania do UAZ. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej regulator siły hamowania. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. regulator siły hamowania. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane UAZ na części.  


KONTAKT

tanio Regulator siły hamowania UAZ

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Regulator siły hamowania UAZ
@parent