Serwo hamulca Audi 80 B3

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Audi 80 B3
Serwo hamulca Audi 80 B3
Serwo hamulca Audi 80 B3
Serwo hamulca Audi 80 B3
Serwo hamulca Audi 80 B3
Serwo hamulca Audi 80 B3
Serwo hamulca Audi 80 B3
Serwo hamulca Audi 80 B3

Sprzedawcy części do Audi 80:

auto części słomczyn
auto części zamienne
auto czesci zamienne
giełda części śląsk
auto części gliwice
auto części warszawa
auto szrot
auto części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot samochodowy
gielda czesci
auto części
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
giełda części moto2.pl
części używane opel
części moto2
części używane poznań
moto2.pl
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
giełda części
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
moto2

Cena Serwo hamulca Audi 80 Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Audi 80 i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Serwo hamulca. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-06-30 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-07-16 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Audi 80 B3 jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Audi 80 B3 1.6 1988 coupe. Tanio Serwo hamulca Audi 80 B3 1.6 1988 coupe. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.6 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1986. Kasta tego samochodu to coupe i ten samochód produkuje Audi. Ten model 80 stworzony został w takich wersjach jak B3, B4.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś serwo hamulca i teraz mogłem naprawić samemu Audi 80 wersja B3. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Audi 80. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. W komisie samochodowym mówili że Audi 80 bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Audi 80 bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Audi 80. Ważne że jestem z niego zadowolony. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić serwo hamulca do 80. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu serwo hamulca. Już nie szukam serwo hamulca wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zadzwoniłem po części używane serwo hamulca do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Audi 80. Nadszedł czas znaleźć serwo hamulca. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Audi 80. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić serwo hamulca w Audi 80. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części serwo hamulca do Audi 80. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio serwo hamulca. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. serwo hamulca. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Audi 80 na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Audi 80 B3

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Audi 80 B3
Serwo hamulca Audi 80 B3 Serwo hamulca Audi 80 B3
@parent