Serwo hamulca Citroen C3 II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Citroen  C3 II
Serwo hamulca Citroen  C3 II
Serwo hamulca Citroen  C3 II
Serwo hamulca Citroen  C3 II
Serwo hamulca Citroen  C3 II
Serwo hamulca Citroen  C3 II
Serwo hamulca Citroen  C3 II

Sprzedawcy części do Citroen C3:

zamienne czesci samochodowe
moto2
części używane amerykańskie
giełda części samochodowych
części używane opel
auto części gliwice
giełda części słomczyn
części moto2
auto części zamienne
giełda części poznań
auto szrot
auto części warszawa
giełda części
auto części
moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
gielda czesci
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
giełda części śląsk
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane poznań
auto części poznań
auto szrot samochodowy
części szrot samochodowy
giełda części moto2.pl

Cena Serwo hamulca Citroen C3 Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Citroen C3 w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Serwo hamulca. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Hamulce. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-03-01 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-04-24 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Citroen C3 II przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Oferent posiada 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Citroen C3 II 2.4 2011 kombi. Tanio Serwo hamulca Citroen C3 II 2.4 2011 kombi. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.4 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2016. Nadwozie tego pojazdu to kombi i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Citroen . Ten model C3 wychodził w różnych wersjach m.in. I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym serwo hamulca . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Citroen C3 wersja II. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Citroen C3. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Widziałem wczoraj w gazecie że Citroen C3 to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen C3 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Citroen C3. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam serwo hamulca do C3. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem To chyba jedyny szrot na którym znalazłem serwo hamulca. Kupiłem serwo hamulca i od razu sam zamontowałem do samochodu. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem serwo hamulca do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Citroen C3. Chyba będę na moto2 musiał poszukać serwo hamulca. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Citroen C3. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  serwo hamulca w Citroen C3. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę serwo hamulca do Citroen C3. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić serwo hamulca. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Chyba największa ilość serwo hamulca. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Citroen C3 na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Citroen C3 II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Citroen  C3 II
Serwo hamulca Citroen  C3 II Serwo hamulca Citroen  C3 II
@parent