Serwo hamulca Hyundai Sonata II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Hyundai Sonata II
Serwo hamulca Hyundai Sonata II

Sprzedawcy części do Hyundai Sonata:

auto części gliwice
auto części zamienne
auto szrot samochodowy
części używane poznań
moto2.pl
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części
giełda części moto2.pl
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
auto części słomczyn
giełda części poznań
auto części
części uzywane samochodowe
części używane opel
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
auto części poznań
giełda części śląsk
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
moto2
gielda czesci

Cena Serwo hamulca Hyundai Sonata Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Hyundai Sonata i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Serwo hamulca. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-03-01 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Hyundai Sonata II jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Hyundai Sonata II 2.2 1989 terenowy. Tanio Serwo hamulca Hyundai Sonata II 2.2 1989 terenowy. Ekonomiczne auto z silnikiem 2.2 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1988. Buda tego pięknego auta występuje w terenowy i twórcą tego pojazdu jest Hyundai. Ten model Sonata wyprodukowany został w wersjach II, III, III FL, IV, IV FL, V, V FL, VI, VI FL, VII.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno serwo hamulca . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Hyundai Sonata wersja II. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Hyundai Sonata. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Słyszałem od mechanika że Hyundai Sonata w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Sonata bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Hyundai Sonata. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane serwo hamulca do Sonata. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem serwo hamulca. Poszukałem serwo hamulca na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Wpisałem serwo hamulca na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Hyundai Sonata. Żona każe mi teraz poszukać serwo hamulca. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Hyundai Sonata. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  serwo hamulca w Hyundai Sonata. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić serwo hamulca do Hyundai Sonata. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię serwo hamulca. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części serwo hamulca. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Hyundai Sonata na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Hyundai Sonata II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Hyundai Sonata II
@parent