Serwo hamulca Kia Shuma II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Kia Shuma II
Serwo hamulca Kia Shuma II
Serwo hamulca Kia Shuma II
Serwo hamulca Kia Shuma II
Serwo hamulca Kia Shuma II
Serwo hamulca Kia Shuma II
Serwo hamulca Kia Shuma II
Serwo hamulca Kia Shuma II

Sprzedawcy części do Kia Shuma:

zamienne czesci samochodowe
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl
auto części poznań
części uzywane samochodowe
części używane amerykańskie
moto2.pl
auto części zamienne
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
auto części gliwice
części używane opel
części moto2
moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot samochodowy
auto części
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
auto szrot
giełda części samochodowych
auto czesci zamienne
giełda części
auto części słomczyn
giełda części poznań
gielda czesci
części używane poznań
auto części warszawa

Cena Serwo hamulca Kia Shuma Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Kia Shuma znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Serwo hamulca. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-06-30 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-07-16 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Kia Shuma II jest wystawione do sprzedania. Oferent ma na stanie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Kia Shuma II 1.8 2001 coupe. Tanio Serwo hamulca Kia Shuma II 1.8 2001 coupe. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.8 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2001. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu coupe i produkuje ten samochód marka Kia. Ten model Shuma wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno serwo hamulca . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Kia Shuma wersja II. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Kia Shuma. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Ludzie mówią, że Kia Shuma opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Shuma bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Kia Shuma. Jestem dumny z posiadania tego auta. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić serwo hamulca do Shuma. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma serwo hamulca. Zamontowałem serwo hamulca do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zadzwoniłem po części używane serwo hamulca do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Kia Shuma. Pojawiła się potrzeba znalezienia serwo hamulca. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Kia Shuma. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  serwo hamulca w Kia Shuma. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę serwo hamulca do Kia Shuma. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie serwo hamulca. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. serwo hamulca. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Kia Shuma na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Kia Shuma II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Kia Shuma II
Serwo hamulca Kia Shuma II Serwo hamulca Kia Shuma II
@parent