Serwo hamulca Lancia Kappa FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Lancia Kappa FL
Serwo hamulca Lancia Kappa FL

Sprzedawcy części do Lancia Kappa:

części używane opel
auto szrot
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
moto2.pl
części używane poznań
części używane amerykańskie
auto części poznań
moto2
auto kasacja części używane
zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części samochodowych
auto części
części szrot samochodowy
giełda części
giełda części poznań
auto czesci zamienne
auto części gliwice
auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
auto części warszawa
auto części zamienne
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
części moto2
gielda czesci

Cena Serwo hamulca Lancia Kappa Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Lancia Kappa i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Serwo hamulca. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-03-01 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-04-21 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Lancia Kappa FL i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Sprzedający części ma na regałach 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Lancia Kappa FL 1.6 1998 van (minibus). Tanio Serwo hamulca Lancia Kappa FL 1.6 1998 van (minibus). Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.6 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1999. Bryła tego samochodu to van (minibus) i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Lancia. Ten model Kappa pojawił się na rynku w wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym serwo hamulca . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Lancia Kappa wersja FL. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Lancia Kappa. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ludzie mówią, że Lancia Kappa to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lancia Kappa bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Lancia Kappa. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie serwo hamulca do Kappa. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem serwo hamulca. Poszukałem serwo hamulca na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Moto2.pl znalazł dla mnie serwo hamulca poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Lancia Kappa. Pojawiła się potrzeba znalezienia serwo hamulca. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Lancia Kappa. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  serwo hamulca w Lancia Kappa. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć serwo hamulca do Lancia Kappa. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię serwo hamulca. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele serwo hamulca. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Lancia Kappa na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Lancia Kappa FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Lancia Kappa FL
@parent