Serwo hamulca Lexus ES VI

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Lexus ES VI
Serwo hamulca Lexus ES VI

Sprzedawcy części do Lexus ES:

czesci samochodowe uzywane
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
gielda czesci
auto części zamienne
giełda części śląsk
auto części warszawa
auto kasacja części używane
auto części gliwice
auto części poznań
auto szrot
giełda części
auto czesci zamienne
giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
moto2
części używane opel
giełda części moto2.pl
części używane poznań
części moto2
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
auto części
giełda części słomczyn
moto2.pl

Cena Serwo hamulca Lexus ES Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Lexus ES w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Serwo hamulca. Oferty części w kategorii Hamulce. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-03-01 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-04-23 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Lexus ES VI i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Lexus ES VI 1.5 2016 coupe. Tanio Serwo hamulca Lexus ES VI 1.5 2016 coupe. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.5 i wyprodukowany został w roku 2016. Buda tego pojazdu to coupe i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Lexus. Ten model ES na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach II, III, IV, V, VI.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś serwo hamulca . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Lexus ES wersja VI. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Lexus ES. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Czytałem na forum, że Lexus ES ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus ES bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Lexus ES. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po serwo hamulca do ES. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie serwo hamulca. Już nie szukam serwo hamulca wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem po części używane serwo hamulca do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Lexus ES. Nie pozostało nic innego jak znaleźć serwo hamulca. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Lexus ES. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  serwo hamulca w Lexus ES. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę serwo hamulca do Lexus ES. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić serwo hamulca. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Tam mają dużo serwo hamulca. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Lexus ES na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Lexus ES VI

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Lexus ES VI
@parent