Serwo hamulca Lexus LX III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Lexus LX III
Serwo hamulca Lexus LX III

Sprzedawcy części do Lexus LX:

auto części słomczyn
części używane opel
auto części gliwice
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
auto części warszawa
moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
auto części
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
giełda części moto2.pl
części używane poznań
giełda części poznań
części moto2
zamienne czesci samochodowe
auto części zamienne
moto2.pl
giełda części
gielda czesci
auto części poznań

Cena Serwo hamulca Lexus LX Cena

Oferty części używanych samochodowych Lexus LX i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Serwo hamulca. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-03-01 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-04-25 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Lexus LX III jest wystawione do sprzedania. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Lexus LX III 1.9 2009 coupe. Tanio Serwo hamulca Lexus LX III 1.9 2009 coupe. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 1.9 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2011. Nadwozie w tym samochodziku to coupe i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Lexus. Ten model LX wychodził w takich wersjach I, II, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem serwo hamulca . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Lexus LX wersja III. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Lexus LX. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Specjaliści mówią że Lexus LX to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus LX bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Lexus LX. Jestem dumny z posiadania tego auta. Czytałem na forum jak samemu wymienić serwo hamulca do LX. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten serwo hamulca. Poszukałem serwo hamulca na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Zadzwoniłem po części używane serwo hamulca do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Lexus LX. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać serwo hamulca. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Lexus LX. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  serwo hamulca w Lexus LX. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć serwo hamulca do Lexus LX. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie serwo hamulca. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele serwo hamulca. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Lexus LX na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Lexus LX III

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Lexus LX III
@parent