Serwo hamulca Mini

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Mini
Serwo hamulca Mini

Sprzedawcy części do Mini :

auto części
giełda części
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
auto części poznań
giełda części moto2.pl
części moto2
części uzywane samochodowe
gielda czesci
giełda części śląsk
auto części zamienne
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
auto szrot
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
auto szrot samochodowy
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
moto2
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
części używane poznań
auto części gliwice
giełda części słomczyn
części szrot samochodowy

Cena Serwo hamulca Mini Cena

Oferty części używanych samochodowych Mini i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Serwo hamulca. Tanie części samochodowe wg działu Hamulce. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-06-30 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-07-19 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Mini i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Mini 2.4 1998 hatchback. Tanio Serwo hamulca Mini 2.4 1998 hatchback. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.4 i wyprodukowany został w roku 2004. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu hatchback i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Mini. Ten model pojawił się na rynku w wersjach Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów serwo hamulca . Podobno najczęściej psująca się część do Mini. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Mini. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Ktoś na facebooku pisał że Mini w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mini bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Mini. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem serwo hamulca do ZZZ Inny. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu serwo hamulca. Poszukałem serwo hamulca na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Wszędzie szukałem serwo hamulca i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Mini. Teraz będę musiał poszukać serwo hamulca. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Mini. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  serwo hamulca w Mini. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić serwo hamulca do Mini. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem serwo hamulca. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Tam mają dużo serwo hamulca. Zobaczyłem na tym placu calutkie Mini na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Mini

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Mini
@parent