Serwo hamulca Nissan Altima L30

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Nissan Altima L30
Serwo hamulca Nissan Altima L30

Sprzedawcy części do Nissan Altima:

auto części
części używane amerykańskie
auto części warszawa
gielda czesci
auto części poznań
giełda części poznań
auto szrot samochodowy
części używane poznań
auto części gliwice
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
giełda części śląsk
moto2.pl
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
auto kasacja części używane
auto szrot
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
moto2
auto czesci zamienne
auto części zamienne
części szrot samochodowy
giełda części

Cena Serwo hamulca Nissan Altima Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Nissan Altima na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Serwo hamulca. Oferty części w kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-03-01 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-04-22 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Nissan Altima L30 i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Nissan Altima L30 1.6 2001 van (minibus). Tanio Serwo hamulca Nissan Altima L30 1.6 2001 van (minibus). Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.6 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1999. Bryła tego samochodu to van (minibus) i twórcą tego pojazdu jest Nissan. Ten model Altima pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach U13, L30, L31, L32/U32, L33.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno serwo hamulca i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Nissan Altima wersja L30. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Nissan Altima. I wiem kto ma części używane do mojego auta. W niemieckim komisie mówili że Nissan Altima to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Altima bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Nissan Altima. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to serwo hamulca do Altima. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem serwo hamulca. Zamontowałem serwo hamulca do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Moto2.pl znalazł dla mnie serwo hamulca poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Nissan Altima. Chyba będę na moto2 musiał poszukać serwo hamulca. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Nissan Altima. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić serwo hamulca w Nissan Altima. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć serwo hamulca do Nissan Altima. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio serwo hamulca. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest serwo hamulca. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Nissan Altima na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Nissan Altima L30

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Nissan Altima L30
@parent