Serwo hamulca Nissan Interstar

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Nissan Interstar
Serwo hamulca Nissan Interstar

Sprzedawcy części do Nissan Interstar:

auto części poznań
giełda części moto2.pl
auto szrot
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
części używane opel
części używane poznań
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
auto części gliwice
auto czesci zamienne
moto2
moto2.pl
giełda części samochodowych
auto części warszawa
giełda części śląsk
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
części szrot samochodowy
giełda części
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
gielda czesci
części moto2
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
auto części

Cena Serwo hamulca Nissan Interstar Cena

Oferty części używanych samochodowych Nissan Interstar i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Serwo hamulca. Części w kategorii Hamulce. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-03-01 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-04-21 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Nissan Interstar jest wystawione do sprzedania. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Nissan Interstar 2.3 1998 kombi. Tanio Serwo hamulca Nissan Interstar 2.3 1998 kombi. Samochód ten posiada pojemność silnika 2.3 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1998. Buda tego pojazdu to kombi i ten samochód produkuje Nissan. Ten model Interstar wychodził w różnych wersjach m.in. Standard, 2, bus, 3265150.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem serwo hamulca . Więc mogłem samemu naprawić swoje Nissan Interstar. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Nissan Interstar. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. W niemieckim komisie mówili że Nissan Interstar w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Interstar bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Nissan Interstar. Więc uwielbiam swój samochód. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić serwo hamulca do Interstar. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Byłem w szoku że znalazłem u nich serwo hamulca. Gwarancja na serwo hamulca okazała się niepotrzebna, część była dobra. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem serwo hamulca do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Nissan Interstar. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć serwo hamulca. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Nissan Interstar. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu serwo hamulca w Nissan Interstar. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić serwo hamulca do Nissan Interstar. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio serwo hamulca. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. serwo hamulca. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Nissan Interstar na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Nissan Interstar

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Nissan Interstar
@parent