Serwo hamulca Nissan Juke FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Nissan Juke FL
Serwo hamulca Nissan Juke FL
Serwo hamulca Nissan Juke FL
Serwo hamulca Nissan Juke FL
Serwo hamulca Nissan Juke FL
Serwo hamulca Nissan Juke FL
Serwo hamulca Nissan Juke FL
Serwo hamulca Nissan Juke FL
Serwo hamulca Nissan Juke FL

Sprzedawcy części do Nissan Juke:

giełda części poznań
części używane opel
giełda części samochodowych
auto szrot samochodowy
giełda części
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice
auto części warszawa
części moto2
gielda czesci
moto2.pl
auto kasacja części używane
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
auto części
części używane poznań
auto części poznań
moto2
auto szrot
zamienne czesci samochodowe

Cena Serwo hamulca Nissan Juke Cena

Ogłoszenia części samochodowych Nissan Juke znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Serwo hamulca. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-03-01 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-04-27 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Nissan Juke FL i widnieje tutaj jako do sprzedania. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Nissan Juke FL 1.5 2014 terenowy. Tanio Serwo hamulca Nissan Juke FL 1.5 2014 terenowy. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 1.5 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2014. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie terenowy i jest to auto producenta Nissan. Ten model Juke wychodził w różnych wersjach m.in. Standard, FL, Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno serwo hamulca . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Nissan Juke wersja FL. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Nissan Juke. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Widziałem wczoraj w gazecie że Nissan Juke bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Juke bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Nissan Juke. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po serwo hamulca do Juke. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Byłem w szoku że znalazłem u nich serwo hamulca. Gwarancja na serwo hamulca okazała się niepotrzebna, część była dobra. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Wpisałem serwo hamulca na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Nissan Juke. Nadszedł czas znaleźć serwo hamulca. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Nissan Juke. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić serwo hamulca w Nissan Juke. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części serwo hamulca do Nissan Juke. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio serwo hamulca. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo serwo hamulca. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Nissan Juke na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Nissan Juke FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Nissan Juke FL
Serwo hamulca Nissan Juke FL Serwo hamulca Nissan Juke FL
@parent