Serwo hamulca Nissan Maxima VI

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Nissan Maxima VI
Serwo hamulca Nissan Maxima VI
Serwo hamulca Nissan Maxima VI
Serwo hamulca Nissan Maxima VI
Serwo hamulca Nissan Maxima VI
Serwo hamulca Nissan Maxima VI
Serwo hamulca Nissan Maxima VI
Serwo hamulca Nissan Maxima VI
Serwo hamulca Nissan Maxima VI

Sprzedawcy części do Nissan Maxima:

zamienne czesci samochodowe
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
auto części poznań
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
auto części zamienne
giełda części poznań
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
auto części gliwice
części używane opel
auto części
auto szrot
giełda części samochodowych
auto części warszawa
moto2.pl
części moto2
części uzywane samochodowe
moto2
giełda części
czesci samochodowe uzywane
giełda części śląsk
części używane poznań
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy

Cena Serwo hamulca Nissan Maxima Cena

Używane części do Nissan Maxima na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Serwo hamulca. Tanie części samochodowe wg działu Hamulce. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-06-30 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-07-20 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Nissan Maxima VI przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Nissan Maxima VI 2.4 2008 coupe. Tanio Serwo hamulca Nissan Maxima VI 2.4 2008 coupe. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 2.4 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2004. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie coupe i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Nissan. Ten model Maxima na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach III, IV, V, VI, VII.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem serwo hamulca i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Nissan Maxima wersja VI. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Nissan Maxima. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Warsztat ze specjalizacją mówi że Nissan Maxima to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Maxima bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Nissan Maxima. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po serwo hamulca do Maxima. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem serwo hamulca. Nie wiem czy serwo hamulca pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Zadzwoniłem po części używane serwo hamulca do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Nissan Maxima. Nie pozostało nic innego jak znaleźć serwo hamulca. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Nissan Maxima. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  serwo hamulca w Nissan Maxima. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę serwo hamulca do Nissan Maxima. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio serwo hamulca. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele serwo hamulca. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Nissan Maxima na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Nissan Maxima VI

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Nissan Maxima VI
Serwo hamulca Nissan Maxima VI Serwo hamulca Nissan Maxima VI
@parent