Serwo hamulca Nissan Micra K10

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Nissan Micra K10
Serwo hamulca Nissan Micra K10
Serwo hamulca Nissan Micra K10
Serwo hamulca Nissan Micra K10
Serwo hamulca Nissan Micra K10
Serwo hamulca Nissan Micra K10
Serwo hamulca Nissan Micra K10
Serwo hamulca Nissan Micra K10
Serwo hamulca Nissan Micra K10
Serwo hamulca Nissan Micra K10

Sprzedawcy części do Nissan Micra:

auto części słomczyn
giełda części
części używane amerykańskie
giełda części poznań
giełda części moto2.pl
moto2
części używane opel
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
gielda czesci
auto szrot
części szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
auto kasacja części używane
auto części warszawa
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot samochodowy
giełda części śląsk
auto części poznań
giełda części samochodowych
części uzywane samochodowe
moto2.pl
auto części zamienne
auto części
auto części gliwice
części moto2

Cena Serwo hamulca Nissan Micra Cena

Używane części do Nissan Micra przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Serwo hamulca. Najlepsze części w kategorii Hamulce. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-03-01 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-04-27 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Nissan Micra K10 i wstawiona została do taniej sprzedaży. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Nissan Micra K10 2.2 1991 pickup. Tanio Serwo hamulca Nissan Micra K10 2.2 1991 pickup. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.2 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1992. Bryła tego samochodu to pickup i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Nissan. Ten model Micra wychodził w takich wersjach K10, K11, K11 FL, K11 FL II, K12, K12 FL, K13, K13 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów serwo hamulca i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Nissan Micra wersja K10. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Nissan Micra. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. W komisie samochodowym mówili że Nissan Micra ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Micra bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Nissan Micra. Ważne że mi się nie psuje. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić serwo hamulca do Micra. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu serwo hamulca. Już nie szukam serwo hamulca wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam serwo hamulca. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Nissan Micra. Edward będzie musiał szybko wyszukać serwo hamulca. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Nissan Micra. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić serwo hamulca w Nissan Micra. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę serwo hamulca do Nissan Micra. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej serwo hamulca. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest serwo hamulca. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Nissan Micra na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Nissan Micra K10

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Nissan Micra K10
Serwo hamulca Nissan Micra K10 Serwo hamulca Nissan Micra K10
@parent