Serwo hamulca Nissan Micra K11

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Nissan Micra K11
Serwo hamulca Nissan Micra K11
Serwo hamulca Nissan Micra K11
Serwo hamulca Nissan Micra K11
Serwo hamulca Nissan Micra K11
Serwo hamulca Nissan Micra K11
Serwo hamulca Nissan Micra K11
Serwo hamulca Nissan Micra K11

Sprzedawcy części do Nissan Micra:

auto części
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
auto części słomczyn
giełda części
części używane poznań
moto2
giełda części moto2.pl
gielda czesci
auto szrot
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy
części używane amerykańskie
części moto2
giełda części poznań
auto części gliwice
auto części warszawa
moto2.pl
giełda części słomczyn
giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
auto kasacja części używane
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
giełda części śląsk

Cena Serwo hamulca Nissan Micra Cena

Zamienne części Nissan Micra znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Serwo hamulca. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-03-01 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-04-21 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Nissan Micra K11 jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Nissan Micra K11 2.4 1997 coupe. Tanio Serwo hamulca Nissan Micra K11 2.4 1997 coupe. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 2.4 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1995. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to coupe i produkuje ten samochód marka Nissan. Ten model Micra wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak K10, K11, K11 FL, K11 FL II, K12, K12 FL, K13, K13 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem serwo hamulca . Podobno najczęściej psująca się część do Nissan Micra wersja K11. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Nissan Micra. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. W niemieckim komisie mówili że Nissan Micra to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Micra bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Nissan Micra. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem serwo hamulca do Micra. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten serwo hamulca. Dostałem serwo hamulca od ręki i od razu mogłem montować do auta. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zadzwoniłem po części używane serwo hamulca do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Nissan Micra. Żona każe mi teraz poszukać serwo hamulca. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Nissan Micra. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić serwo hamulca w Nissan Micra. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę serwo hamulca do Nissan Micra. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej serwo hamulca. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele serwo hamulca. Zobaczyłem na tym placu calutkie Nissan Micra na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Nissan Micra K11

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Nissan Micra K11
Serwo hamulca Nissan Micra K11 Serwo hamulca Nissan Micra K11
@parent