Serwo hamulca Nissan Micra K12 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Nissan Micra K12 FL
Serwo hamulca Nissan Micra K12 FL
Serwo hamulca Nissan Micra K12 FL
Serwo hamulca Nissan Micra K12 FL
Serwo hamulca Nissan Micra K12 FL
Serwo hamulca Nissan Micra K12 FL
Serwo hamulca Nissan Micra K12 FL
Serwo hamulca Nissan Micra K12 FL
Serwo hamulca Nissan Micra K12 FL

Sprzedawcy części do Nissan Micra:

auto czesci zamienne
czesci samochodowe uzywane
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
auto części
części używane opel
auto części zamienne
części używane poznań
części szrot samochodowy
giełda części
auto szrot samochodowy
auto części poznań
moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części gliwice
auto szrot
auto części słomczyn
auto części warszawa
części moto2
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
auto kasacja części używane
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
gielda czesci
moto2.pl

Cena Serwo hamulca Nissan Micra Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Nissan Micra przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Serwo hamulca. Najtańsze części samochodowe w dziale Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-06-30 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-07-16 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Nissan Micra K12 FL i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Wystawiający ma na stanie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Nissan Micra K12 FL 2.2 2007 coupe. Tanio Serwo hamulca Nissan Micra K12 FL 2.2 2007 coupe. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.2 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2005. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie coupe i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Nissan. Ten model Micra możliwy jest do zobaczenia w wersjach K10, K11, K11 FL, K11 FL II, K12, K12 FL, K13, K13 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem serwo hamulca . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Nissan Micra wersja K12 FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Nissan Micra. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Czytałem na forum, że Nissan Micra opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Micra bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Nissan Micra. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane serwo hamulca do Micra. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej serwo hamulca. Zamontowałem serwo hamulca do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zadzwoniłem po części używane serwo hamulca do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Nissan Micra. Nadszedł czas znaleźć serwo hamulca. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Nissan Micra. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu serwo hamulca w Nissan Micra. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę serwo hamulca do Nissan Micra. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie serwo hamulca. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo serwo hamulca. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Nissan Micra na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Nissan Micra K12 FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Nissan Micra K12 FL
Serwo hamulca Nissan Micra K12 FL Serwo hamulca Nissan Micra K12 FL
@parent