Serwo hamulca Nissan Pathfinder III FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Nissan Pathfinder III FL
Serwo hamulca Nissan Pathfinder III FL
Serwo hamulca Nissan Pathfinder III FL
Serwo hamulca Nissan Pathfinder III FL
Serwo hamulca Nissan Pathfinder III FL
Serwo hamulca Nissan Pathfinder III FL
Serwo hamulca Nissan Pathfinder III FL
Serwo hamulca Nissan Pathfinder III FL
Serwo hamulca Nissan Pathfinder III FL

Sprzedawcy części do Nissan Pathfinder:

auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
moto2
giełda części moto2.pl
części moto2
auto części warszawa
giełda części samochodowych
gielda czesci
części używane poznań
moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
auto części
giełda części słomczyn
auto części poznań
giełda części
części używane amerykańskie
auto części zamienne
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
części szrot samochodowy
auto części gliwice
auto części słomczyn
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
części używane opel
giełda części poznań

Cena Serwo hamulca Nissan Pathfinder Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Nissan Pathfinder znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Serwo hamulca. Oferty części w kategorii Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-03-01 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Nissan Pathfinder III FL przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Nissan Pathfinder III FL 1.5 2010 hatchback. Tanio Serwo hamulca Nissan Pathfinder III FL 1.5 2010 hatchback. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.5 i wyprodukowano go w roku 2010. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to hatchback i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Nissan. Ten model Pathfinder możliwy jest do zobaczenia w wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem serwo hamulca . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Nissan Pathfinder wersja III FL. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Nissan Pathfinder. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Słyszałem od mechanika że Nissan Pathfinder opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Pathfinder bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Nissan Pathfinder. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam serwo hamulca do Pathfinder. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich serwo hamulca. Poszukałem serwo hamulca na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Wszędzie szukałem serwo hamulca i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Nissan Pathfinder. Pojawiła się potrzeba znalezienia serwo hamulca. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Nissan Pathfinder. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  serwo hamulca w Nissan Pathfinder. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę serwo hamulca do Nissan Pathfinder. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić serwo hamulca. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Było tam mega dużo serwo hamulca. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Nissan Pathfinder na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Nissan Pathfinder III FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Nissan Pathfinder III FL
Serwo hamulca Nissan Pathfinder III FL Serwo hamulca Nissan Pathfinder III FL
@parent