Serwo hamulca Nissan Primastar

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Nissan Primastar
Serwo hamulca Nissan Primastar
Serwo hamulca Nissan Primastar
Serwo hamulca Nissan Primastar
Serwo hamulca Nissan Primastar
Serwo hamulca Nissan Primastar
Serwo hamulca Nissan Primastar
Serwo hamulca Nissan Primastar

Sprzedawcy części do Nissan Primastar:

giełda części samochodowych
auto szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
auto części
moto2
części używane opel
gielda czesci
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
giełda części poznań
auto części warszawa
moto2.pl
auto szrot
auto części zamienne
auto czesci zamienne
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
auto części poznań
giełda części
auto części gliwice
części szrot samochodowy

Cena Serwo hamulca Nissan Primastar Cena

Oferty części używanych samochodowych Nissan Primastar w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Serwo hamulca. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-03-01 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-04-24 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Nissan Primastar jest wystawione do sprzedania. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Nissan Primastar 1.6 2003 terenowy. Tanio Serwo hamulca Nissan Primastar 1.6 2003 terenowy. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.6 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 1999. Buda tego auta to terenowy i producentem tego pojazdu jest Nissan. Ten model Primastar wyszedł na cały świat w wersjach takich jak Standard, long, blaszak.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś serwo hamulca i teraz mogłem naprawić samemu Nissan Primastar. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Nissan Primastar. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Słyszałem od mechanika że Nissan Primastar to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Primastar bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Nissan Primastar. Jestem dumny z posiadania tego auta. Czytałem na forum jak samemu wymienić serwo hamulca do Primastar. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej serwo hamulca. Kupione serwo hamulca było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Wpisałem serwo hamulca na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Nissan Primastar. Teraz będę musiał poszukać serwo hamulca. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Nissan Primastar. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu serwo hamulca w Nissan Primastar. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając serwo hamulca do Nissan Primastar. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio serwo hamulca. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele serwo hamulca. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Nissan Primastar na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Nissan Primastar

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Nissan Primastar
Serwo hamulca Nissan Primastar Serwo hamulca Nissan Primastar
@parent