Serwo hamulca Nissan Skyline

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Nissan Skyline
Serwo hamulca Nissan Skyline
Serwo hamulca Nissan Skyline
Serwo hamulca Nissan Skyline
Serwo hamulca Nissan Skyline
Serwo hamulca Nissan Skyline
Serwo hamulca Nissan Skyline
Serwo hamulca Nissan Skyline
Serwo hamulca Nissan Skyline
Serwo hamulca Nissan Skyline

Sprzedawcy części do Nissan Skyline:

części moto2
auto części poznań
auto części gliwice
auto części warszawa
auto części
części uzywane samochodowe
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot
giełda części poznań
auto czesci zamienne
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
giełda części
giełda części samochodowych
moto2
zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
auto szrot samochodowy
gielda czesci
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
części szrot samochodowy
części używane poznań
auto części słomczyn
giełda części słomczyn

Cena Serwo hamulca Nissan Skyline Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Nissan Skyline przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Serwo hamulca. Tanie części samochodowe wg działu Hamulce. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-03-01 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-04-25 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Nissan Skyline i wstawiona została do taniej sprzedaży. Wystawiający ma na stanie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Nissan Skyline 1.6 2004 cabrio. Tanio Serwo hamulca Nissan Skyline 1.6 2004 cabrio. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.6 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1998. Nadwozie tego pojazdu to cabrio i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Nissan. Ten model Skyline wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów serwo hamulca . Więc mogłem samemu naprawić swoje Nissan Skyline. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Nissan Skyline. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Ludzie mówią, że Nissan Skyline to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Skyline bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Nissan Skyline. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić serwo hamulca do Skyline. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem To chyba jedyny szrot na którym znalazłem serwo hamulca. Gwarancja na serwo hamulca okazała się niepotrzebna, część była dobra. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zgłosiłem poszukiwanie serwo hamulca na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Nissan Skyline. Rozpocząłem poszukiwania serwo hamulca. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Nissan Skyline. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  serwo hamulca w Nissan Skyline. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić serwo hamulca do Nissan Skyline. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej serwo hamulca. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. serwo hamulca. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Nissan Skyline na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Nissan Skyline

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Nissan Skyline
Serwo hamulca Nissan Skyline Serwo hamulca Nissan Skyline
@parent