Serwo hamulca Opel Astra F

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Opel Astra F
Serwo hamulca Opel Astra F
Serwo hamulca Opel Astra F
Serwo hamulca Opel Astra F
Serwo hamulca Opel Astra F
Serwo hamulca Opel Astra F
Serwo hamulca Opel Astra F
Serwo hamulca Opel Astra F

Sprzedawcy części do Opel Astra:

moto2
gielda czesci
giełda części
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
auto części poznań
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
giełda części śląsk
auto czesci zamienne
auto części zamienne
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
auto kasacja części używane
części moto2
części używane poznań
części szrot samochodowy
auto części słomczyn
moto2.pl
giełda części samochodowych
auto szrot samochodowy
auto części
części używane opel
auto szrot

Cena Serwo hamulca Opel Astra Cena

Oferta części samochodowych Opel Astra pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Serwo hamulca. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-03-01 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-04-24 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Opel Astra F i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedający części ma na regałach 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Opel Astra F 1.9 1993 SUV. Tanio Serwo hamulca Opel Astra F 1.9 1993 SUV. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 1.9 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 1993. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu SUV i twórcą tego pojazdu jest Opel. Ten model Astra stworzony został w takich wersjach jak F, F FL, G, H, H FL, J, J FL, osobowa, combi, F, 2, 5d.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno serwo hamulca . Więc mogłem samemu naprawić swoje Opel Astra wersja F. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Opel Astra. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. W niemieckim komisie mówili że Opel Astra ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Astra bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Opel Astra. Więc uwielbiam swój samochód. Czytałem na forum jak samemu wymienić serwo hamulca do Astra. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu serwo hamulca. Kupiłem serwo hamulca i od razu sam zamontowałem do samochodu. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Jak nie dostanę serwo hamulca na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Opel Astra. Żona każe mi teraz poszukać serwo hamulca. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Opel Astra. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę serwo hamulca w Opel Astra. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę serwo hamulca do Opel Astra. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio serwo hamulca. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele serwo hamulca. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Opel Astra na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Opel Astra F

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Opel Astra F
Serwo hamulca Opel Astra F Serwo hamulca Opel Astra F
@parent