Serwo hamulca Opel Astra G

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Opel Astra G
Serwo hamulca Opel Astra G
Serwo hamulca Opel Astra G
Serwo hamulca Opel Astra G
Serwo hamulca Opel Astra G
Serwo hamulca Opel Astra G
Serwo hamulca Opel Astra G
Serwo hamulca Opel Astra G

Sprzedawcy części do Opel Astra:

moto2.pl
części uzywane samochodowe
giełda części śląsk
części używane opel
auto czesci zamienne
auto części poznań
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
giełda części moto2.pl
auto części
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
części szrot samochodowy
części moto2
auto części gliwice
auto części słomczyn
giełda części poznań
auto części warszawa
gielda czesci
części używane poznań
giełda części słomczyn
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
auto części zamienne
auto kasacja części używane
moto2

Cena Serwo hamulca Opel Astra Cena

Używane części do Opel Astra przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Serwo hamulca. Najlepsze części w kategorii Hamulce. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-03-01 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-04-27 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Opel Astra G i wstawiona została do taniej sprzedaży. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Opel Astra G 2.3 2005 pickup. Tanio Serwo hamulca Opel Astra G 2.3 2005 pickup. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.3 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2003. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia pickup i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Opel. Ten model Astra wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak F, F FL, G, H, H FL, J, J FL, osobowa, combi, F, 2, 5d.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów serwo hamulca i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Opel Astra wersja G. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Opel Astra. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Słyszałem od mechanika że Opel Astra w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Astra bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Opel Astra. Więc uwielbiam swój samochód. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam serwo hamulca do Astra. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Byłem w szoku że znalazłem u nich serwo hamulca. Poszukałem serwo hamulca na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam serwo hamulca. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Opel Astra. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć serwo hamulca. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Opel Astra. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu serwo hamulca w Opel Astra. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić serwo hamulca do Opel Astra. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej serwo hamulca. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele serwo hamulca. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Opel Astra na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Opel Astra G

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Opel Astra G
Serwo hamulca Opel Astra G Serwo hamulca Opel Astra G
@parent