Serwo hamulca Opel Rekord

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Opel Rekord
Serwo hamulca Opel Rekord
Serwo hamulca Opel Rekord
Serwo hamulca Opel Rekord
Serwo hamulca Opel Rekord
Serwo hamulca Opel Rekord
Serwo hamulca Opel Rekord
Serwo hamulca Opel Rekord

Sprzedawcy części do Opel Rekord:

auto części warszawa
zamienne czesci samochodowe
części używane amerykańskie
czesci samochodowe uzywane
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
auto szrot
auto części poznań
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
auto części słomczyn
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
giełda części śląsk
części używane poznań
giełda części
auto kasacja części używane
moto2
auto części zamienne
giełda części poznań
giełda części słomczyn
moto2.pl
auto szrot samochodowy
gielda czesci
auto części gliwice
auto czesci zamienne
części używane opel

Cena Serwo hamulca Opel Rekord Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Opel Rekord na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Serwo hamulca. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-02-16 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-03-18 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Opel Rekord przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca posiada 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Opel Rekord 2.0 2001 kombi. Tanio Serwo hamulca Opel Rekord 2.0 2001 kombi. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.0 i wyprodukowany został w roku 2001. Kasta tego samochodu to kombi i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Opel. Ten model Rekord dostępny jest w wersjach Standard, sedan, sedan, ?.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym serwo hamulca i teraz mogłem naprawić samemu Opel Rekord. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Opel Rekord. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Czytałem na forum, że Opel Rekord to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Rekord bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Opel Rekord. Ważne że jestem z niego zadowolony. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem serwo hamulca do Rekord. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich serwo hamulca. Zamontowałem serwo hamulca do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem serwo hamulca do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Opel Rekord. Kurde będę musiał znaleźć część serwo hamulca. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Opel Rekord. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  serwo hamulca w Opel Rekord. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę serwo hamulca do Opel Rekord. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie serwo hamulca. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Tam mają dużo serwo hamulca. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Opel Rekord na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Opel Rekord

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Opel Rekord
Serwo hamulca Opel Rekord Serwo hamulca Opel Rekord
@parent