Serwo hamulca Skoda Fabia II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Skoda Fabia II
Serwo hamulca Skoda Fabia II
Serwo hamulca Skoda Fabia II
Serwo hamulca Skoda Fabia II
Serwo hamulca Skoda Fabia II
Serwo hamulca Skoda Fabia II
Serwo hamulca Skoda Fabia II
Serwo hamulca Skoda Fabia II

Sprzedawcy części do Skoda Fabia:

auto części gliwice
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
auto części warszawa
części używane poznań
części używane opel
moto2
giełda części samochodowych
giełda części poznań
auto szrot
moto2.pl
giełda części moto2.pl
części moto2
giełda części
auto szrot samochodowy
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
auto części poznań
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
auto części
części szrot samochodowy

Cena Serwo hamulca Skoda Fabia Cena

Oferta części samochodowych Skoda Fabia możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Serwo hamulca. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-03-01 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-04-25 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Skoda Fabia II i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Skoda Fabia II 2.2 2010 terenowy. Tanio Serwo hamulca Skoda Fabia II 2.2 2010 terenowy. Zaletą tego auta jest jego pojemność 2.2 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2007. Buda tego pojazdu to terenowy i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Skoda. Ten model Fabia pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem serwo hamulca i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Skoda Fabia wersja II. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Skoda Fabia. I wiem kto ma części używane do mojego auta. W komisie samochodowym mówili że Skoda Fabia to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Skoda Fabia bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Skoda Fabia. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane serwo hamulca do Fabia. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej serwo hamulca. Poszukałem serwo hamulca na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Wpisałem serwo hamulca na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Skoda Fabia. Kurde będę musiał znaleźć część serwo hamulca. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Skoda Fabia. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu serwo hamulca w Skoda Fabia. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć serwo hamulca do Skoda Fabia. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem serwo hamulca. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo serwo hamulca. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Skoda Fabia na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Skoda Fabia II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Skoda Fabia II
Serwo hamulca Skoda Fabia II Serwo hamulca Skoda Fabia II
@parent