Serwo hamulca Skoda Octavia I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Skoda Octavia I FL
Serwo hamulca Skoda Octavia I FL

Sprzedawcy części do Skoda Octavia:

części używane amerykańskie
moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
auto części zamienne
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
auto części słomczyn
części używane poznań
części używane opel
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
auto szrot
zamienne czesci samochodowe
części uzywane samochodowe
gielda czesci
giełda części
części moto2
giełda części samochodowych
auto części
giełda części śląsk
auto części gliwice
części szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
giełda części poznań
moto2.pl
auto części poznań

Cena Serwo hamulca Skoda Octavia Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Skoda Octavia znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Serwo hamulca. Najlepsze części w kategorii Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-06-30 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-07-19 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Skoda Octavia I FL i widnieje tutaj jako do sprzedania. Sprzedający części ma na regałach 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Skoda Octavia I FL 2.3 2007 dostawczy. Tanio Serwo hamulca Skoda Octavia I FL 2.3 2007 dostawczy. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 2.3 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2001. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu dostawczy i to auto wyprodukowano przez producenta Skoda. Ten model Octavia wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym serwo hamulca i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Skoda Octavia wersja I FL. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Skoda Octavia. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Specjaliści mówią że Skoda Octavia w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Skoda Octavia bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Skoda Octavia. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem serwo hamulca do Octavia. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich serwo hamulca. Poszukałem serwo hamulca na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz serwo hamulca i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Skoda Octavia. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać serwo hamulca. Może śpiewająco lub tańcząco ale będę szukał tego w Internecie Skoda Octavia. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu serwo hamulca w Skoda Octavia. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić serwo hamulca do Skoda Octavia. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio serwo hamulca. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest serwo hamulca. Zobaczyłem na tym placu calutkie Skoda Octavia na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Skoda Octavia I FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Skoda Octavia I FL
@parent