Serwo hamulca Volkswagen Golf II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Volkswagen Golf II FL
Serwo hamulca Volkswagen Golf II FL

Sprzedawcy części do Volkswagen Golf:

auto części warszawa
auto części słomczyn
auto części poznań
auto części
części używane poznań
auto szrot
giełda części słomczyn
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
zamienne czesci samochodowe
części uzywane samochodowe
części moto2
giełda części poznań
części używane opel
auto szrot samochodowy
auto części zamienne
moto2.pl
giełda części
giełda części moto2.pl
auto części gliwice
części używane amerykańskie
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
moto2
gielda czesci
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne

Cena Serwo hamulca Volkswagen Golf Cena

Oferta części samochodowych Volkswagen Golf i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Serwo hamulca. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-03-01 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Volkswagen Golf II FL jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Sprzedawca posiada 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Volkswagen Golf II FL 1.8 1990 hatchback. Tanio Serwo hamulca Volkswagen Golf II FL 1.8 1990 hatchback. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.8 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1988. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia hatchback i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Volkswagen. Ten model Golf wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, II, II FL, III, IV, V, VI, VII, 4, 1 900.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem serwo hamulca . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Volkswagen Golf wersja II FL. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Volkswagen Golf. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ludzie mówią, że Volkswagen Golf opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Golf bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Volkswagen Golf. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po serwo hamulca do Golf. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich serwo hamulca. Dostałem serwo hamulca od ręki i od razu mogłem montować do auta. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Wszędzie szukałem serwo hamulca i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Volkswagen Golf. Chyba będę na moto2 musiał poszukać serwo hamulca. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Volkswagen Golf. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić serwo hamulca w Volkswagen Golf. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę serwo hamulca do Volkswagen Golf. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio serwo hamulca. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele serwo hamulca. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Volkswagen Golf na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Volkswagen Golf II FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Volkswagen Golf II FL
@parent