Szczęki hamulcowe przednie BMW X5 E70

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie BMW X5 E70
Szczęki hamulcowe przednie BMW X5 E70
Szczęki hamulcowe przednie BMW X5 E70
Szczęki hamulcowe przednie BMW X5 E70
Szczęki hamulcowe przednie BMW X5 E70
Szczęki hamulcowe przednie BMW X5 E70
Szczęki hamulcowe przednie BMW X5 E70
Szczęki hamulcowe przednie BMW X5 E70

Sprzedawcy części do BMW X5:

moto2
zamienne czesci samochodowe
auto części poznań
auto części gliwice
auto kasacja części używane
auto części warszawa
czesci samochodowe uzywane
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
części używane opel
auto szrot
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
części używane poznań
auto czesci zamienne
giełda części
gielda czesci
części uzywane samochodowe
części moto2
giełda części śląsk
auto części zamienne
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
auto części słomczyn
moto2.pl
giełda części poznań
części używane amerykańskie

Cena Szczęki hamulcowe przednie BMW X5 Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do BMW X5 pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-03-07 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-04-25 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do BMW X5 E70 jest wystawione do sprzedania. Sprzedawca posiada 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie BMW X5 E70 2.2 2008 terenowy. Tanio Szczęki hamulcowe przednie BMW X5 E70 2.2 2008 terenowy. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.2 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2010. Bryła tego samochodu to terenowy i twórcą tego pojazdu jest BMW. Ten model X5 wychodził w takich wersjach E53, E53 FL, E70, E70 FL, F15.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów szczęki hamulcowe przednie . Podobno najczęściej psująca się część do BMW X5 wersja E70. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu BMW X5. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Widziałem wczoraj w gazecie że BMW X5 w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w BMW X5 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest BMW X5. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam szczęki hamulcowe przednie do X5. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu szczęki hamulcowe przednie. Kupiłem szczęki hamulcowe przednie i od razu sam zamontowałem do samochodu. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Wpisałem szczęki hamulcowe przednie na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód BMW X5. Gdzie ja znajdę takie tanie szczęki hamulcowe przednie. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie BMW X5. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu szczęki hamulcowe przednie w BMW X5. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić szczęki hamulcowe przednie do BMW X5. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio szczęki hamulcowe przednie. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest szczęki hamulcowe przednie. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu BMW X5 na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie BMW X5 E70

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie BMW X5 E70
Szczęki hamulcowe przednie BMW X5 E70 Szczęki hamulcowe przednie BMW X5 E70
@parent