Szczęki hamulcowe przednie Chevrolet Aveo II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Chevrolet Aveo II
Szczęki hamulcowe przednie Chevrolet Aveo II
Szczęki hamulcowe przednie Chevrolet Aveo II
Szczęki hamulcowe przednie Chevrolet Aveo II
Szczęki hamulcowe przednie Chevrolet Aveo II
Szczęki hamulcowe przednie Chevrolet Aveo II
Szczęki hamulcowe przednie Chevrolet Aveo II
Szczęki hamulcowe przednie Chevrolet Aveo II
Szczęki hamulcowe przednie Chevrolet Aveo II

Sprzedawcy części do Chevrolet Aveo:

części używane amerykańskie
zamienne czesci samochodowe
auto części gliwice
auto części warszawa
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
giełda części poznań
części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
auto czesci zamienne
części uzywane samochodowe
czesci samochodowe uzywane
auto części
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
auto części poznań
gielda czesci
moto2.pl
auto szrot samochodowy
giełda części
części używane opel
auto szrot
moto2
auto części zamienne
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl

Cena Szczęki hamulcowe przednie Chevrolet Aveo Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Chevrolet Aveo na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Znajdziesz u nas części w kategorii Hamulce. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-03-07 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-04-25 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Chevrolet Aveo II przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca części posiada aktualnie 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Chevrolet Aveo II 1.8 2011 terenowy. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Chevrolet Aveo II 1.8 2011 terenowy. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.8 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2010. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie terenowy i produkuje ten samochód marka Chevrolet. Ten model Aveo wychodził w różnych wersjach m.in. I, II, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym szczęki hamulcowe przednie i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Chevrolet Aveo wersja II. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Chevrolet Aveo. I wiem kto ma części używane do mojego auta. W komisie samochodowym mówili że Chevrolet Aveo to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Chevrolet Aveo bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Chevrolet Aveo. Ważne że mi się nie psuje. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam szczęki hamulcowe przednie do Aveo. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich szczęki hamulcowe przednie. Nie wiem czy szczęki hamulcowe przednie pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Wpisałem szczęki hamulcowe przednie na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Chevrolet Aveo. Musiałem poszukać  szczęki hamulcowe przednie. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Chevrolet Aveo. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  szczęki hamulcowe przednie w Chevrolet Aveo. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić szczęki hamulcowe przednie do Chevrolet Aveo. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie szczęki hamulcowe przednie. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. szczęki hamulcowe przednie. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Chevrolet Aveo na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Chevrolet Aveo II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Chevrolet Aveo II
Szczęki hamulcowe przednie Chevrolet Aveo II Szczęki hamulcowe przednie Chevrolet Aveo II
@parent