Szczęki hamulcowe przednie Citroen C1 I FL II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Citroen C1 I FL II
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C1 I FL II
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C1 I FL II
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C1 I FL II
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C1 I FL II
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C1 I FL II
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C1 I FL II
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C1 I FL II

Sprzedawcy części do Citroen C1:

auto części
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
części używane amerykańskie
auto szrot
części moto2
auto części warszawa
moto2
auto części zamienne
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
giełda części śląsk
gielda czesci
moto2.pl
auto części gliwice
giełda części
części używane poznań
giełda części samochodowych
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
części używane opel
giełda części poznań
części szrot samochodowy

Cena Szczęki hamulcowe przednie Citroen C1 Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Citroen C1 w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Najtańsze części samochodowe w dziale Hamulce. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-06-03 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-07-18 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Citroen C1 I FL II jest wystawione do sprzedania. Wystawiający ma na stanie 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Citroen C1 I FL II 2.3 2013 pickup. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Citroen C1 I FL II 2.3 2013 pickup. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.3 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2012. Nadwozie tego pojazdu to pickup i jest to auto producenta Citroen . Ten model C1 wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, I FL, I FL II, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem szczęki hamulcowe przednie . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Citroen C1 wersja I FL II. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Citroen C1. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Warsztat ze specjalizacją mówi że Citroen C1 opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen C1 bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Citroen C1. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po szczęki hamulcowe przednie do C1. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich szczęki hamulcowe przednie. Poszukałem szczęki hamulcowe przednie na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam szczęki hamulcowe przednie. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Citroen C1. Nadszedł czas znaleźć szczęki hamulcowe przednie. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Citroen C1. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu szczęki hamulcowe przednie w Citroen C1. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę szczęki hamulcowe przednie do Citroen C1. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie szczęki hamulcowe przednie. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. szczęki hamulcowe przednie. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Citroen C1 na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Citroen C1 I FL II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Citroen C1 I FL II
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C1 I FL II Szczęki hamulcowe przednie Citroen C1 I FL II
@parent